Peklo / Preview / Hughes vs. Kakko, Rangers přijedou do Newarku

Hughes vs. Kakko, Rangers přijedou do Newarku

Je to již taková zažitá tradice, ale je vlastně úplně jedno, kde se jaký týmu tabulce nachází, derby je vždy jakoby od nuly. Rangers aktuální okupují místo Metropolitní divize, ve včerejším utkání podlehli Bruins v prodloužení 2:3.


Letošní první setkání Ďáblů a rivalů z Manhattanu dopadlo výhrou 5:2 pro Devils. V letošním ročníku se rivalové potýkají celkem čtyřikrát.

  • Jack Hughes možná nenastoupí, Kevin Rooney je připraven
  • Brett Seney byl odeslán na farmu
  • Connor Carrick již plně trénuje

Předpokládané sestavy:

Devils: Domingue (Blackwood) – Greene, Severson, Vatanen, Subban, Butcher, Tennyson/Müller – Hall, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Boqvist, Rooney, Simmonds – Wood, Zacha, Bratt.

Rangers: Lundqvist (Georgijev) – Skjei, Trouba, Lindgren, Fox, Hájek, DeAngelo – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Panarin, Chytil, Strome – Lemieux, Howden, Kakko – Smith, Nieves, Fast.

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …