Peklo / Preview / Hughes vs. Kakko, Rangers přijedou do Newarku

Hughes vs. Kakko, Rangers přijedou do Newarku

Je to již taková zažitá tradice, ale je vlastně úplně jedno, kde se jaký týmu tabulce nachází, derby je vždy jakoby od nuly. Rangers aktuální okupují místo Metropolitní divize, ve včerejším utkání podlehli Bruins v prodloužení 2:3.


Letošní první setkání Ďáblů a rivalů z Manhattanu dopadlo výhrou 5:2 pro Devils. V letošním ročníku se rivalové potýkají celkem čtyřikrát.

  • Jack Hughes možná nenastoupí, Kevin Rooney je připraven
  • Brett Seney byl odeslán na farmu
  • Connor Carrick již plně trénuje

Předpokládané sestavy:

Devils: Domingue (Blackwood) – Greene, Severson, Vatanen, Subban, Butcher, Tennyson/Müller – Hall, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Boqvist, Rooney, Simmonds – Wood, Zacha, Bratt.

Rangers: Lundqvist (Georgijev) – Skjei, Trouba, Lindgren, Fox, Hájek, DeAngelo – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Panarin, Chytil, Strome – Lemieux, Howden, Kakko – Smith, Nieves, Fast.

Čtěte také

Dallas přivítá Ďábly, povede se získat dva body?

New Jersey Devils jsou nyní na venkovním tripu, v posledním zápase podlehli Nashvillu 4:6. Dnes je na programu zápas v Texasu, ďáblové se představí na ledě Dallas Stars. Stars mají v posledních pěti zápase bilanci 2-2-1, dnes se od 2:30 SEČ pokusí proti Devils prodloužit sérii vítězných utkání na 3. Nejproduktivnějším hráčem Hvězd je Tyler …