Peklo / Preview / Metropolitní souboj, Columbus přivítá New Jersey

Metropolitní souboj, Columbus přivítá New Jersey

Víkendová smršť zápasů NHL je zde, mezi nimi i zápas Devils a Columbus Blue Jackets. V tomto ročníku se oba týmy potkají poprvé, utkání začíná od 1:00 SEČ.

Ďáblové z důvodu cestování neměli dnes trénink, takže sestavy budou upřesněny těsně před začátkem zápasu. Očekává se start náhradního gólmana Gillese Senna.

Columbus okupuje momentálně šestou pozici v Metropolitní divizi s 36 body. Nejproduktivnějšími hráči jsou Gustav Niquist (8+17) a Pierre Luc-Dubois (12+12).

Předpokládané sestavy:

Devils: Senn (Blackwood) – Greene, Subban, Butcher, Vatanen, Müller, Severson – Bratt, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Zacha, Hughes, Simmonds – Boqvist, McLeod, Wood. 

Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Jones, Werenski, Carlsson, Kukan, Harrington, Gavrikov – Bjorkstrand, Jenner, Nyquist – Robinson, Dubois, Texier – Atkinson, Wennberg, Foligno– Stenlund, Riley Nash, Daňo.

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …