Peklo / Preview / Podruhé během týdne s Islanders

Podruhé během týdne s Islanders

Druhá polovina sezony začíná dnes utkáním s Ostrovany, které Devils před několika dny porazili 2:1. Jedná se o druhé setkání obou týmů z celkových čtyřech tuto sezonu. Zápas začne v tradiční hodinu, tedy v 1:00 SEČ.


Ostrované si stále drží druhé místo v Metropolitní divizi a čtvrté místo v NHL (55 bodů). V posledních třech zápasech ale sesbírali jen 2 body a to za výhru proti Coloradu. V posledních sedmi zápasech vyhráli jen dvakrát.

Dnes proti Devils nastoupí do branky Thomas Greiss, který v loňském ročníku vyhrál všechny tři utkání proti týmu z Newarku.


Devils odehrají potřetí během deseti sezon dvojzápas proti New Yorkským týmům (Islanders dnes v noci, Rangers v noci na pátek).

NOVINKY Z KABINY DEVILS

➡️ Ďáblové dnes budou hrát v Retro dresech, které jim v posledních pěti zápasech zatím nepřinesly ani jedno vítězství
➡️ Jack Hughes ani Jesper Bratt dnes nenastoupí (zranění)
➡️ Wayne Simmonds dnes bude hrát v první lajně
➡️ Do branky se postaví Mackenzie Blackwood

Předpokládané sestavy

Devils: Blackwood (Domingue) – Greene, Subban, Severson, Vatanen, Müller, Butcher – Simmonds, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Boqvist, Zacha, Wood – Street, Rooney, Hayden.

Islanders: Greiss (Varlamov) – Pulock, Leddy, Mayfield, Toews, Boychuk, Dobson – Bailey, Barzal, Beauvillier – Eberle, Nelson, Lee – Kühnhackl, Brassard, Dal Colle – Komarov, Cizikas, Martin.

Čtěte také

Patří Patrik Eliáš do síně slávy?

V minulém týdnu byl odtajněn seznam nominovaných jmen, kteří byli nominováni do síně slávy NHL. Každý rok tak liga vybere několik jmen, která jsou pak v Torontu slavnostně přiřazena k již tak dlouhému seznamu výjimečných osobností nejvyšší hokejové ligy. Na tomto seznamu se objevilo i jméno útočníka, rodáka z Třebíče, Patrika Eliáše. Po čekání, zda …