Peklo / Preview / Derby na Manhattanu, debut pro Šesťorkina

Derby na Manhattanu, debut pro Šesťorkina

Dnes v noci se utkají tradiční rivalové, New Jersey Devils a New York Rangers. Zápasy bývají velmi vypjaté a i diváci se těší na podívanou plnou hitů a nádherných akcí. Zápas začíná v 1:00 SEČ.

Historicky se dnes odehraje 250 utkání mezi těmito týmy, které si v předešlých zápasech připsaly bilanci 119-93-27-10 ve prospěch týmu z Manhattanu.

Nejproduktivnější hráč Rangers je Artěmij Panarin, který ve 42 zápasech sesbíral 58 bodů (23+35). Dres New Yorku oblékají i čeští zástupci, Film Chytil (10+4) a Libor Hájek (0+5). V brance Rangers se střídá legenda gólmanů Henrik Lundqvist (3,10 GAA, 91,0%) a Alexandar Georgiev (3,17 GAA, 90,9%).

Očekávané setkání jedničky a dvojky Draftu 2019 se s největší pravděpodobností konat nebude, Jack Hughes je stále zraněný.

NOVINKY Z KABINY DEVILS

➡️ Devils dnes netrénovali, měli volno.
➡️ Jack Hughes ani Jesper Bratt pravděpodobné nebudou hrát.
➡️ Do branky se postaví Mackenzie Blackwood, který včera podstoupil tříhodinovou proceduru u zubaře.

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Domingue) – Greene, Subban, Severson, Vatanen, Müller, Butcher – Simmonds, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Boqvist, Zacha, Wood – Street, Rooney, Hayden.

Rangers: Šesťorkin (Lundqvist) – Skjei, Trouba, Staal, DeAngelo, Lindgren, Fox – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Panarin, Strome, Fast – Howden, Chytil, Kakko – Smith, McKegg, Fogarty.

Čtěte také

Kdo bude další generální manažer Devils?

V minulém týdnu se organizace Devils rozhodla ukončit pracovní poměr s Rayem Sherem, který ve funkci generálního manažera pobýval posledních 5 let. Na přechodnou dobu jej bude zastupovat Tom Fitzgerald, ale nový GM se dle informací jeho z majitelů Devils Joshe Harrise rozhodně bude hledat. Kdo se nabízí? Nabízí se několik jmen, která nyní figurují …