Peklo / Preview / Do Prudential Center zavítá Tampa, dokáží Devils zastavit jejich vítěznou šňůru?

Do Prudential Center zavítá Tampa, dokáží Devils zastavit jejich vítěznou šňůru?

Není čas na odpočinek a tak po rychlém přesunu zpět do New Jersey dnes Devils přivítají na svém ledě hráče z Tampa Bay Lightning. Zápas začíná tradičně v 1:00 ŠEČ.

Tampa má za sebou vydařený zápas ve Filadelfii, který dopadl fotbalovým výsledkem 1:0. Bylo to desáté vít+zství v řadě (10-0-0). Celkově je Tampa na děleném pátém místě celé NHL společně s New York Islanders s 58 body.

Nejproduktivnějšími hráči Lightning jsou Nikita Kučerov s 49 body (17+32) a Steven Stamkos (17+27). V Tampě je i 🇨🇿🇸🇰československá stopa, kterou reprezentují Ondřej Palát (12+14), Jan Rutta (1+4) a slovenský reprezentant Erik Čerňák (3+5).

🥅V brance floridského týmu je veterán Andrej Vasilevskij (2,58 GAA, 91,5%) a Curtis McElhinney (3,19 GAA, 90,4%).

Předpokládané sestavy:

Devils: Domingue (Cormier) – Greene, Subban, Severson, Vatanen, Butcher, Carrick – Bratt, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Wood, Zacha, Simmonds – Boqvist, Rooney, Hayden

Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – Hedman, Rutta, Coburn, Černák, Sergačjov, Shattenkirk – Stamkos, Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, Johnson – Gourde, Stephens, Verhaeghe – Volkov, Paquette, Maroon.

Čtěte také

Volby, volby a zase volby

Jelikož se termín voleb nových talentů do NHL nezadržitelné blíží, přinášíme pohled na potenciální kandidáty, kteří by mohli být vybráni z devíti voleb, které Devils mají v Draftu NHL 2020. Volba č.7 Ďáblové zde budou mít spoustu možností. Dají se vybrat útočná křídla, která pak mohou doplnit místa v lajnách s Jackem Hughesem (jednička Draftu …