Peklo / Preview / Venkovní trip začíná, dnes proti Torontu

Venkovní trip začíná, dnes proti Torontu

Devils čeká tří zápasový úsek na ledě soupeřů, první zastávka již dnes v noci v Torontu, kde se od 1:00 SEČ utkají s Maple Leafs.

Týmu z kanadského velkoměsta se v posledních třech zápasech nevedlo, a i když si drží třetí místo Atlantické divize s 54 body, v tom posledním dostali výprask od Floridy 8:4.

Historicky se Devils a Maple Leafs potkali mnoho krát, dnes v noci to bude 145. zápas. V minulosti se více dařilo Torontu, bilance 74-41-20-9 tomu nasvědčuje.

Nejproduktivnějším hráčem Leafs je jednička Draftu 2016, Auston Matthews, který má na svém kontě již 54 bodů (31+23). V zádech mu je čtyřka Draftu 2015 Mitch Marner (13+31) a William Nylander (19+20).

Brankářské území obstarávají Frederik Andersen (2,82 GAA, 91,2%) a Michael Hutchinson (3,83 GAA, 88,5%).

Novinky z kabiny Devils:

➡️ Kyle Palmieri je zraněný (levá noha) a nebude k dispozici.

➡️ Do branky nastupuje potřetí v řadě Louis Domingue

➡️ Mackenzie Blackwood s týmem neodcestoval

➡️ Nico Hischier byl nominován do letošní ALL-STAR GAME místo Kylea Palmieriho

Předpokládané sestavy:

Devils: Schneider (Domingue) – Greene, Subban, Severson, Vatanen, Butcher, Carrick – Zacha, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, Gusev – Wood, Hughes, Simmonds – Boqvist, Rooney, Hayden.

Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Barrie, Rielly, Holl, Dermott, Ceci, Marinčin – Marner, Matthews, Hyman – Kerfoot, Tavares, Nylander – Kapanen, Engvall, Johnsson – Spezza, Brooks, Gauthier. 

TIPOVAČKA tradičně pod tomto příspěvkem ⤵️⤵️⤵️:

Čtěte také

Blue Jackets 5-0 Devils