Peklo / Preview / Dnes v noci se pokusí Devils zopakovat výkon z minulého týdne

Dnes v noci se pokusí Devils zopakovat výkon z minulého týdne

Ďáblové se podruhé během pár dní utkají s druhým nejlepším týmem ligy, dnes v noci od 1:00 SEČ se pokusí zopakovat předchozí výkon, kdy na ledě Capitals zvítězili po skvělém výkonu 5:1.

Ano Washington již nedominuje NHL, po prohře s Devils využili situaci hráči St.Louis Blues a přeskočili jej. Capitals si ale spravili chuť výhrou nad Carolinou 2:0. Oba góly zajistil Alex Ovečkin, český útočník Jakub Vrána si připsal asistenci.

Tým z hlavního města se může pyšnit druhou nejlepší hrou v oslabení (84,05%), v přesilových hrách jim patří až 11 místo (20,81%). Bilance vstřelených/obdržených branek 163/136 patří k těm lepším v celé NHL. Nejvíce bylo branek vstřeleno Torontem 174 a nejvíce jich obdržel Detroit (182).

Novinky z kabiny Devils:

➡️ Kyle Palmieri, Mackenzie Blackwood a Ben Street jsou na listině zraněných hráčů

➡️ Do branky nastupuje Louis Domingue

➡️ Nico Hischier a Nikita Gusev mají stejný počet bodů (28)

Předpokládané sestavy:

Devils: Domingue (Schneider) – Greene, Subban, Severson, Vatanen, Butcher, Carrick – Wood, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, Gusev – Zacha, Hughes, Simmonds – Boqvist, McLeod, Hayden.

Capitals: Samsonov (Holtby) – Carlson, Kempný, Jensen, Orlov, Gudas, Siegenthaler – Wilson, Bäckström, Ovečkin– Oshie, Kuzněcov, Vrána – Pánik, Eller, Hagelin – Hathaway, Boyd, Leipsic.

TIPOVAČKA tradičně pod tomto příspěvkem ⤵️⤵️⤵️:

Čtěte také

Volby, volby a zase volby

Jelikož se termín voleb nových talentů do NHL nezadržitelné blíží, přinášíme pohled na potenciální kandidáty, kteří by mohli být vybráni z devíti voleb, které Devils mají v Draftu NHL 2020. Volba č.7 Ďáblové zde budou mít spoustu možností. Dají se vybrat útočná křídla, která pak mohou doplnit místa v lajnách s Jackem Hughesem (jednička Draftu …