Peklo / Preview / Columbus Jackets se pokusí potrápit Devils před All-Star pauzou

Columbus Jackets se pokusí potrápit Devils před All-Star pauzou

NHL čeká pauza, na programu bude tradiční event All-Star Game, který se letos koná v St.Louis. Ještě před tím ale Devils zavítají na led Columbusu, kde se od 1:00 SEČ budou snažit získat další výhru a tedy dva body do tabulky.

Columbus momentálně okupuje pátou pozici v Metropolitní divizi s 56 body (Devils 8.místo – 41 bodů). V posledních deseti zápasech mají „modrokabátníci“ bilanci 7-2-0 (Devils 5-4-1), v jejich posledním utkání si poradili 3:2 s Carolinou a přiblížili se jí na rozdíl jiného bodu.

Nejproduktivnějšími útočníky Blue Jackets jsou Pierre Luc-Dubois se 34 body (15+19) a Gustav Nyquist, který má bodů 31 (10+21). Ani obránci nezůstávají pozadu, Zach Werenski (15+13) a Seth Jones (4+21) jsou velmi produktivními beky a podporují útok Columbusu.

Novinky z kabiny Devils:
➡️ Devils dnes měli jen dobrovolné rozbruslení
➡️ Mackenzie Blackwood se vrací do sestavy
➡️ Do branky nastupuje Cory Schneider
➡️ Kevin Rooney je zdravý bude dnes hrát

➡️ Michael McLeod dnes nenastoupí

Předpokládané sestavy

Devils: Schneider (Blackwood) – Greene, Subban, Severson, Vatanen, Butcher, Carrick – Zacha, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, Gusev – Wood, Hughes, Simmonds – Boqvist, Rooney, Hayden.

Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – Jones, Werenski, Savard, Gavrikov, Nutivaara, Harrington – Foligno, Jenner, Nyquist – Atkinson, Dubois, Bemström – Stenlund, Wennberg, Gerbe – Robinson, Riley Nash, Lilja.

Čtěte také

GAME 59