Peklo / Preview / Do Newarku se vrací John Hynes, Predators vyzvou Devils

Do Newarku se vrací John Hynes, Predators vyzvou Devils

Ano je to tak, do Newarku se vrací bývalý trenér John Hynes, dnes ovšem v jiné roli. Povede tým Nashville Predator, který zavítá do Prudential Center. Zápas začíná od 1:30 SEČ.

Predators dnes narozdíl od Devils neměli žádný trénink, Ďáblové si „střihli“ dobrovolné rozbruslení, kde se objevil i Patrik Eliáš. Nashville okupuje šesté místo centrální divize s 53 body a ve včerejším utkání porazili nejlepší tým NHL Washington 5:4. Bilance posledních deseti zápasů je pak 5-4-1.

Nejproduktivnějším hráčem Preds je obránce Roman Josi s 49 body (14+35) a útočník Filip Forsberg, který sesbíral 35 bodů (16+19). Hru v oslabení naladili soupeři na 17%, v oslabení patří mezi nejhorší v NHL a to přesně s 74,2%.

Branku Nashvillu hájí již čtrnáctou sezónu Pekka Rinne (30 zápasů – 2,98 GAA, 89,7%) a záda mu kryje již pátým rokem Juuse Saros (24 zápasů, 3,17 GAA, 89,4%).

Novinky z kabiny Devils:
➡️ P. K. Subban byl nemocný, trénoval, ale jeho start je zatím nejistý
➡️ V záloze je připraven Connor Carrick
➡️ Na tréninku se objevil Patrik Eliáš

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Domingue) – Greene, Severson, Müller, Vatanen, Butcher, Carrick – Bratt, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Zacha, Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden.

Predators:  Saros (Rinne) – Weber, Josi, Fabbro, Ekholm, Hamhuis, Tinordi – Mikael Granlund, Johansen, Duchene – Arvidsson, Turris, Forsberg – Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Blackwell, Järnkrok.

Čtěte také

GAME 59