Peklo / Preview / Do Newarku se vrací John Hynes, Predators vyzvou Devils

Do Newarku se vrací John Hynes, Predators vyzvou Devils

Ano je to tak, do Newarku se vrací bývalý trenér John Hynes, dnes ovšem v jiné roli. Povede tým Nashville Predator, který zavítá do Prudential Center. Zápas začíná od 1:30 SEČ.

Predators dnes narozdíl od Devils neměli žádný trénink, Ďáblové si „střihli“ dobrovolné rozbruslení, kde se objevil i Patrik Eliáš. Nashville okupuje šesté místo centrální divize s 53 body a ve včerejším utkání porazili nejlepší tým NHL Washington 5:4. Bilance posledních deseti zápasů je pak 5-4-1.

Nejproduktivnějším hráčem Preds je obránce Roman Josi s 49 body (14+35) a útočník Filip Forsberg, který sesbíral 35 bodů (16+19). Hru v oslabení naladili soupeři na 17%, v oslabení patří mezi nejhorší v NHL a to přesně s 74,2%.

Branku Nashvillu hájí již čtrnáctou sezónu Pekka Rinne (30 zápasů – 2,98 GAA, 89,7%) a záda mu kryje již pátým rokem Juuse Saros (24 zápasů, 3,17 GAA, 89,4%).

Novinky z kabiny Devils:
➡️ P. K. Subban byl nemocný, trénoval, ale jeho start je zatím nejistý
➡️ V záloze je připraven Connor Carrick
➡️ Na tréninku se objevil Patrik Eliáš

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Domingue) – Greene, Severson, Müller, Vatanen, Butcher, Carrick – Bratt, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Zacha, Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden.

Predators:  Saros (Rinne) – Weber, Josi, Fabbro, Ekholm, Hamhuis, Tinordi – Mikael Granlund, Johansen, Duchene – Arvidsson, Turris, Forsberg – Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Blackwell, Järnkrok.

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …