Peklo / Preview / Na skok k sousedům, Devils hrají u Flyers

Na skok k sousedům, Devils hrají u Flyers

Devils se vydali na krátký výlet do státu Pensylvánie, kde ve městě Filadelfie sídlí tým Flyers. O 1:00 SEČ tak započne boj s rivalitním nábojem.
Flyers si drží druhou divokou karty Východní konference a je pouze o bod za New York Islanders a dva body za Columbusem, který má zatím třetí postupovou pozici Metropolitní divize.


Bilance Filadelfie z posledních deseti zápasů je 7-2-1, což svědčí o velké motivaci týmu se dlouhé době podívat do play off.
Nejproduktivnějšími hráči Flyers jsou Sean Courturier (13+33) a Travis Konecny (17+27). Český zástupce Jakub Voráček je třetím nejlepším se 40 body (11+29).

Novinky z kabiny Devils:

➡️ Nico Hischier ani Sami Vatanen s týmem neodcestovali
➡️ Do branky dnes nastoupí Mackenzie Blackwood
➡️ P. K. Subban je již zdravý, měl by nastoupit
➡️ Colton White zaujal trenéry, ale nebude hrát proti Flyers


Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Domingue) – Greene, Subban, Butcher, Severson, Müller, Carrick – Bratt, Hughes, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Wood, Zacha, Simmonds – Anderson, Rooney, Hayden.

Flyers: Elliott (Lyon) – Niskanen, Provorov, Myers, Sanheim, Braun, Gostisbehere – Konecny, Giroux, Riemsdyk – Voráček, Couturier, Farabee – Pitlick, Hayes, Laughton – Aube-Kubel, Bunnaman, Raffl.

Čtěte také

Corey Crawford je Ďábel. Co Devils získali?

Pětatřicetiletý americký golman podepsal s Ďábly smlouvu na 2 roky v celkové výši 7,8 milionů amerických dolarů. Byl pravděpodobně tím nejlepším golmanem, kteří se na trhu s volný hráči (UFA) objevili. Pochytal více střel, než byl jeho očekávaný výkon a navíc se pod tuto hranici dostal za posledních šest let pouze jednou. Dvojnásobný vítěz Stanley …