Peklo / Preview / Žraloci se plaví do New Jersey

Žraloci se plaví do New Jersey

Dnes v noci se do Prudential Center podívají San Jose Sharks a od 1:00 SEČ započnou bitvu proti lehce oslabeným Devils.

San Jose bude letos s velkou pravděpodobností bez play off, zatím se drží na sedmém místě západní konference s 56 body. Proti Ďáblům se historicky Žraloci postavili celkem 41 krát, tým z Kalifornie píše svou historii teprve od roku 1991. Historická bilance je velmi vyrovnaná 19-18-2-2.

Nejproduktivnějšími hráči Sharks jsou obránci Brent Burns (12+29) a Erik Karlsson (6+34). Nejlepším střelcem je Evander Kane s 21 vstřelenými brankami. Českou stopu zajišťuje Tomáš Hertl, který je nejproduktivnější centr (16+20) a sedmadvacetiletý Radim Šimek (1+6).

V brance sídlí veterán Martin Jones (34 zápasů, 3,15 GAA a 89,4% úspěšnosti) a Aaron Dell (29 zápasů, 2,89 GAA a 90,9% úspěšnosti).

Novinky z týmu Devils:

➡️ V týmu Devils se opět aktivně diskutuje o možných trejdech, Na listinu Waivers byl dnes zapsán brankář Louis Domingue.
➡️ Do branky se postaví Mackenzie Blackwood
➡️ Jesper Bratt zpět v sestavě
➡️ Z farmy byl povolán brankář Cory Schneider a měl by dohrát ročník v NHL
➡️ Dalším nově příchozím a zároveň debutujícím je obránce Dakota Mermis
➡️ Pavel Zacha se přesouvá do druhé lajny
➡️ Do Prudential Center se vrací bývalý hráč Devils nyní za Sharks, útočník Stefan Noesen

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Schneider) – Müller, Subban, Mermis, Severson, White, Carrick – Hughes, Hischier, Palmieri – Bratt, Zacha, Gusev – Wood, Zajac, Simmonds – Hayden, Rooney, Anderson.

Sharks: Dell (Jones) – Burns, Dillon, Šimek, Vlasic, Heed, Ferraro – Labanc, Thornton, Meier – Noesen, Goodrow, Marleau – Karlsson, Kellman, Sörensen – Gambrell, True, Suomela.

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …