Peklo / TOP / Krátký přesun do Anaheimu, podruhé proti Ducks

Krátký přesun do Anaheimu, podruhé proti Ducks

Po druhé v tomto ročníku se potkají Anaheim a New Jersey v takzvaném back-to-back zápase. Od 2:00 SEČ se na ledě v Anaheimu odehraje odveta za výhru Devils z prvního zápasu 3:1.

Nejproduktivnějším hráčem Ducks je Ryan Getzlaf (13+27) a bývalý Ďábel Adam Henrique (24+15). Bývalá čtrnáctka Devils je zároveň nejpřesněji střílejícím hráčem Anaheimu.

V brance vévodí John Gibson (48 zápasů, 2,99 GAA a 90,4% úspěšnosti) a veterán Ryan Miller (18 zápasů, 3,06 GAA a 90,7% úspěšnosti). Dnes proti jednomu z nich nastoupí Mackenzie Blackwood.

Novinky z týmu Devils:
➡️ Do branky se postaví Mackenzie Blackwood, který v posledních sedmi zápasech válel (6-0-1, 1,27 GAA a 96,7% úspěšnosti.
➡️ Jesper Boqvist jako náhradní útočník bude připraven
➡️ Přesnější info k sestavám bude připraveno až kolem 23:00 hod

Předpokládaná sestava:
Blackwood (Schneider) – Müller, Subban, Mermis, Severson, Claesson, Carrick – Hughes, Hischier, Palmieri – Wood, Zajac, Anderson – Bratt, Zacha, Gusev – Rooney, McLeod, Hayden.

Čtěte také

Volby, volby a zase volby

Jelikož se termín voleb nových talentů do NHL nezadržitelné blíží, přinášíme pohled na potenciální kandidáty, kteří by mohli být vybráni z devíti voleb, které Devils mají v Draftu NHL 2020. Volba č.7 Ďáblové zde budou mít spoustu možností. Dají se vybrat útočná křídla, která pak mohou doplnit místa v lajnách s Jackem Hughesem (jednička Draftu …