Peklo / Hlavní zprávy / Fitzgerald pokukuje po novém trenérovi

Fitzgerald pokukuje po novém trenérovi

Prozatimní generální manažer Tom Fitzgerald se začal v době přerušení sezony NHL poohlížet po novém hlavním trenérovi. Mluvil s několika kandidáty.

Jedním z kandidátů je i bývalý trenér Vegas Golden Knights, Gerald Gallant, který v sezoně 2017-18 získal cenu Jacka Adamse za nejlepšího trenéra NHL. Tehdy dovedl Vegas až do finále Stanley Cupu.

Golden Knights vyhodili Gallanta a ihned ho překvapivě nahradili Peterem DeBoerem (bývalým trenérem Devils). Vegas byl v té době drželi bilanci 24-19-6 a tým tehdy byl jen tři body od prvního místa v Pacifické divizi, a na cestě do play off.

Po propuštění Johna Hynese z lavičky Devils na začátku prosince Alain Nasreddine dočasně převzal jeho post. Povedením Nasreddineho, Ďáblové hráli s bilancí 19-16-8 než se sezona přerušila díky šíření nákazy Koronaviru

Udrží si Alain Nasreddine svoje místo nebo bude nahrazen právě Gallantem? Co na to říkáte?

Čtěte také

Dva Ďáblové nominováni na mistrovství světa juniorů

Juniorský tým USA zveřejnil soupisku 43 hráčů pro nadcházející Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2021.🏒 Soupiska zahrnuje i dva hráče organizace Devils. Útočníka Patricka Moynihana, hrajícího za Providence ve Východním hokejovém programu a obránce Caseho McCarthyho, který hájí barvy Bostonské university.🤔 Jack Hughes, Case McCarthy a Patrick Moynihan. Letní kemp se bude konat …