Peklo / Hlavní zprávy / Fitzgerald pokukuje po novém trenérovi

Fitzgerald pokukuje po novém trenérovi

Prozatimní generální manažer Tom Fitzgerald se začal v době přerušení sezony NHL poohlížet po novém hlavním trenérovi. Mluvil s několika kandidáty.

Jedním z kandidátů je i bývalý trenér Vegas Golden Knights, Gerald Gallant, který v sezoně 2017-18 získal cenu Jacka Adamse za nejlepšího trenéra NHL. Tehdy dovedl Vegas až do finále Stanley Cupu.

Golden Knights vyhodili Gallanta a ihned ho překvapivě nahradili Peterem DeBoerem (bývalým trenérem Devils). Vegas byl v té době drželi bilanci 24-19-6 a tým tehdy byl jen tři body od prvního místa v Pacifické divizi, a na cestě do play off.

Po propuštění Johna Hynese z lavičky Devils na začátku prosince Alain Nasreddine dočasně převzal jeho post. Povedením Nasreddineho, Ďáblové hráli s bilancí 19-16-8 než se sezona přerušila díky šíření nákazy Koronaviru

Udrží si Alain Nasreddine svoje místo nebo bude nahrazen právě Gallantem? Co na to říkáte?

Čtěte také

Volby, volby a zase volby

Jelikož se termín voleb nových talentů do NHL nezadržitelné blíží, přinášíme pohled na potenciální kandidáty, kteří by mohli být vybráni z devíti voleb, které Devils mají v Draftu NHL 2020. Volba č.7 Ďáblové zde budou mít spoustu možností. Dají se vybrat útočná křídla, která pak mohou doplnit místa v lajnách s Jackem Hughesem (jednička Draftu …