Peklo / Hlavní zprávy / Volby, volby a zase volby

Volby, volby a zase volby

Jelikož se termín voleb nových talentů do NHL nezadržitelné blíží, přinášíme pohled na potenciální kandidáty, kteří by mohli být vybráni z devíti voleb, které Devils mají v Draftu NHL 2020.

Volba č.7

Ďáblové zde budou mít spoustu možností. Dají se vybrat útočná křídla, která pak mohou doplnit místa v lajnách s Jackem Hughesem (jednička Draftu 2019) a Nico Hischierem.

Křídlo z týmu Saginaw Spirit, Cole Perfetti, který také hraje jako center, by mohl být tou pravou volbou. Kromě Perfettiho se nabízí také výběr z dvojice švédských křídel. Lucas Raymond (Frolunda) a Alexander Holtz (Djurgardens) jsou sice různé typy hráčů, ale oba mají dobré útočné schopnosti, Raymond jako tvůrce hry, Holtz jako střelec.

Ďáblové si nikdy nevybírali ze sedmého místa. Nejbližší srovnatelnou pozicí bylo č.6, na které v roce 2015 vybrali českého útočníka Pavla Zachu. Dokonce i legenda Devils, obránce a budoucí trenér John MacLean byl také vybrán ze šestého místa a to v roce 1983.

Cole Perfetti

Volba č.18

Se dvěma výběry tak blízko u sebe by Devils měli získat dva hráče, kteří mají přibližně stejné hodnocení. Pěkně by se sem vešli tři útočníci, dva centři z týmu QMJHL Chicoutimi Sagueneens a jeden Rus. Bavíme se o dvou pilířích kanadského juniorského týmu Dawsonovi Mercerovi a Hendrixovi Lapierreovi.

Ruské levé křídlo Rodion Amirov (Ufa) vypadá nadějně. Vždy, když jej skauti sledovali, vypadal na svůj věk velmi hokejově velmi vyspěle. Amirov bude zřejmě velký milovník zvířat, protože nedávno použil kanály svého klubu na sociálních médiích k nabízení kotěte :)

Volby Devils v minulých letech: Ty Smith (17.), Zach Parise (17.), Petr Sýkora (18.), Jason Smith (18.).

Volba č.20

Se třemi útočníky profilovanými na 18tém místě má smysl dívat se na obránce na pozici č.20. Jake Sanderson a Jamie Drysdale budou pravděpodobně již zabrání tými, kteří budou mít volby před Ďábly, ale nabízí se další dva adepti, obránci WHL, Kaiden Guhle a Braden Schneider.

Guhle (Mladší bratr Brendana Guhleho z Anaheimu) už bruslí a vypadá jako hotový obránce NHL. Jeho míry jsou jako stvořené pro NHL (6’2 “, 190 liber). Schneider je o něco větší než Guhle a hraje fyzičtější hru. Oba hráči se zapojili do obrany kandského juniorského týmu Kanady, která získala zaltou medaili.

Další možnou vobou může být ruský obránce Shakir Mukhamadulin, který je hodnocen zhruba stejně jako výše uvedení Kanaďané. Amirovův spoluhráč v Ufě. Oba v KHL pravidelně hrají proti A-týmům.

Volby Devils v minulých letech: Jacob Josefson (20.), Niklas Bergfors (23.) Travis Zajac (20.), David Hale (22.)

Volba č.84

Samuel Johannesson – Tento elegantní obránce Rogle přistál na radaru jednoho skauta, když sledoval video jiného hráče, ale Johannesson neustále upoutával pozornost skauta.

Tristen Robins – Na tým Saskatoon Blades existuje široká škála názorů. Jeden skaut z jiného týmu měl na Robinse zálusk, jiní si ale myslí, že by na 84 místě mohl být stále k dispozici.

Ty Tullio – útočník Oshawa Generals odehrál ve svém druhém roce v OHL velmi solidní sezonu. Když byl zařazen do TOP 50 hráčů OHL, ohned si ho všimli skauti NHL a zařadil se na seznam hráčů do Draftu 2020.

Volby Devils v minulých letech: Reilly Walsh (81.), Adam Henrique (82.), Mark Fraser (84.), Brian Gionta (82.)

Volba č.99

Evan Vierling – centr Barrie Colts, je vysoký a hubený, pokud si chce zahrát v NHL, musí snabrat svalovou hmotu a více se zameřit na silovou hru.

Donovan Sebrango – spoluhráč Ďábla Michaela Vukojeviče v Kitchener Rangers (oba měli v loňské sezóně 30 bodů), hraje podobnou, takže je v právem v hledáčku Devils.

Volby Devils v minulých letech: Mikhail Maltsev (102.), Colton White (97.), Miles Wood (100.), Reid Boucher (99.)

Volba č.120

Mitchell Smith – neomylný blueliner a spoluhráč Perfettiho. Smith je nejmladším hráčem ve výběru, ale má přednosti se zlepšovat. Solidní obránce pro budoucnost organizace.

Jakub Konečný ​​- Rychlý a zkušený centr HC Sparta Praha. Pokud by se fyzicky rozvíjel, mohl by mít tento Čech budoucnost pro hokej v Severní Americe.

Volby Devils v minulých letech: Matt Halischuk (117.), Cam Janssen (117.), Chris Mason (122.)

Jakub Konečný

Volba č.130

Andrew Perrott – obránce týmu Owen Sound Attack, loni prošel draftem, ale sezonu 2019-20 vynechal. Je synem bývalého hráče NHL Nathana Perrotta, který v roce 1995 obsadil Devils celkově 44. místo.

Ethan Cardwell – Vierlingův týmový kolega v Barrie, Cardwell má profesionální dovednosti v oblasti puku. Je taky amatérský golfista, má tedy možnosti i mimo kluziště. Jeho otec (Justin) je profesionál golfu v důchodu, jeho dědeček (Steve) bývalý hráč NHL.

Volby Devils v minulých letech: Gilles Senn (129.), Blake Pietila (129.), Mike Danton (135.)

Volba č.161

Zach Uens – mobilní obránce, který rozkvétal ve svém prvním ročníku vysokoškolské soutěže na Merrimack College. Je ve svém druhém ročníku způsobilosti k draftu.

Adam Wilsby – Další obránce ve své druhé jízdě Draftem, vypadal srovnatelně s ostatními švédskými bluelinery v jeho věku (datum narození 2020), kteří byli vybráni. Hraje za Skelleftea

Volby Devils v minulých letech: Jesper Bratt (162.), Mark Fayne (155.), Andreas Salomonsson (163.), Sasha Goc (159.) Geordie Kinnear (162.)

Jake Ratzlaff

Volba č.192

Tag Bertuzzi – Bertuzzi vyrazil po obchodu s Hamiltonem z Guelphu, kde měl značné problémy se zraněním. Je synem Todda Bertuzziho.

Jake Ratzlaff – Stejně jako Cardwell, i Ratzlaff je sportovec se dvěma sporty (hokej a fotbal). Tým NHL bude potřebovat ujištění, že Ratzlaff hodlá příští rok hrát hokej na University of Minnesota, aby mohl být vybrán.

Volby Devils v minulých letech: Deryk Engelland (194.), Scott Clemmensen (215.), Willie Mitchell (199.).

Tak koho byste vybrali vy?

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …