Peklo / Preview / Bude se držet štěstí Ďáblů i v L.A. ?

Bude se držet štěstí Ďáblů i v L.A. ?

Po včerejším dobrém, ale především šťastném výkonu, když nejprve minutu před koncem srovnával Jágr a prodloužení ukončili vlastním gólem Ducks, bychom určitě alespoň část tohoto štěstí rádi uvítali i v dnešním o nic lehčím zápase ve Staples Center v L.A.

Dva dny, dva náročné zápasy. Podruhé a naposled se letos alespoň v základní části potkáme s Kings. Po 1. nevydařeném zápase, kdy jsme prohráli 2-0 po vítězné trefě D. Kinga a shutoutu Bena Scrivense mámr další možnost odplaty.

15. 11. 2013   |   NJD 0-2 LAK

Náš dnešní soupeř z Los Angeles nyní odehrál sérii zápasů proti týmům z východní konference. A vedl si skvěle. Minulý týden ve čtvrtek vyhráli na Long Islandu 3-2, hned na druhý den dokázali porazit naše Ďábly 2-0, v neděli opět těsně porazili Rangers 1-0 no a předevčírem smetli doma Tampu 5-2.

Ale také Devils v poslední době zvládli náročné zápasy, především ty poslední dva. V neděli proti Pens, kdy zvítězili 4-1, což může vypadat jako jednoznačné vítězství, ale opak je pravdou. No a netřeba znovu zmiňovat včerejší zápas v Anaheimu, který došel až do prodloužení. Doufejme tedy, že se únava z cestování a dvou náročných zápasech po sobě nijak výrazněji neprojeví.

Po včerejším zápase naštěstí na IR listinu nikdo nepřibyl, takže sestava zůstává v Kalifornii kompletní mimo Volchenkova, Salvadora a Clowa. Lajny by měly být tedy podobné těm včerejším. Kings, tak jako v Prudential Center budou bez své jedničky Jonathana Quicka, dále pak Kyla Clifforda, Jeffa Cartera a Matta Greeneho.