Peklo / Ohlasy / Cory je mentálně velice vyspělý, říká po zápase trenér Hynes

Cory je mentálně velice vyspělý, říká po zápase trenér Hynes

Devils porazili Maple Leafs po velkém comebacku.

Cory Schneider nezačal zápas nejlépe. Pustil tři branky a dovolil Austonu Matthewsovi, aby přerušil svou třinácti zápasovou šňůru bez branky. Pak ale zastavil všech 10 střel v třetí třetině, pět v prodloužení a tři nájezdy. Ani po čtyřech brankách trenéra Hynese nenapadlo Coryho z brány stáhnout.

„Jako trenér víte, jak je mentálně silný. Dokazuje to zápas od zápasu. Od třetí třetiny byl bezchybný,“ řekl Hynes.

„Ze začátku jsme asi byli trochu unavení. Měl jsem tým podpořit a dát klukům čas, aby se oklepali z náročného cestování. A to se mi nepovedlo. Frustruje mě to. Ale spoluhráči se mnou drželi, stejně tak trenér. Byla to důležitá výhra,“ hodnotí Schneider.

„Ty tři góly jsme rychle hodili za hlavu, soustředili jsme se na výhru, šli jsme střídání po střídání. Jsem rád, že jsem mohl gólem přispět,“ říká Beau Bennett.

Hynes posunul nováčka Nicka Lappina k Travisi Zajacovi a Cammallerimu v druhé třetině. A Lappin ukázal, co umí po stranách kluziště. Rozehrával hru, Zajac využíval krátkých nahrávek.

„Rozjel spoustu akcí, je tvrdý na puku. Zvládá napadat i vracet se do obrany. Umí skvěle s holí. A je chytrý, trpělivý s pukem,“ říká o Lappinovi Travis Zajac.

zdroj: http://www.northjersey.com/blog/fireandice/

zdroj obrázku: nhl.com

Čtěte také

„Pocit, že jsem součástí organizace, mě dělá šťastným,“ prozrazuje po draftu Nico Hischier

Devils vůbec poprvé v historii organizace vybírali jedničku draftu. A aby se tato volba pamatovala hodně dlouho, poprvé v historii byl na první pozici vybrán švýcarský hráč. Šikovný a rychlý Nico Hischier udělal v letošním roce veliký progres a Ray Shero ukázal právě na něj.