Peklo / Preview / Prodlouží Devils sérii na 5 vítězství v řadě? Dalším sokem je Calgary

Prodlouží Devils sérii na 5 vítězství v řadě? Dalším sokem je Calgary

Čtyřzápasová domácí série vítězství, takovou Devils dlouho nepamatují. Každý tým tak se musí mít více na pozoru když narazí na Ďábly. Dnes 25.2. je na programu další duel a opět v Prudential Center, domácí aréně Devils. Takže zopakují si vítězné opojení i popáté před domácím publikem? Soupeřem bude Calgary Flames, 9. mužstvo na Západě. Tomu se každý bod náramně hodí v honbě za play off.

• KDY: 25./26. února
  • KDE: Prudential Center (Aréna New Jersey)
  • V KOLIK: 1:30 SEČ

Devils už berou každý hrací den velmi vážně, přeci jen přituhuje a 22 zápasů do konce základní části není mnoho. Takže dnes ráno podstoupili všichni, mimo brankáře Keitha Kinkaida, celý trénink. Je potřeba se dostat do tempa.

V brance začne každopádně Cory Schneider. Současná hlavní hvězda týmu Devils. Dvojku mu bude dělat Scott Clemmensen, jelikož Keith Kinkaid je zraněný v dolní části těla.

Zajímavější jsou však týmové statistiky. V domácím prostředí Ďáblové odehráli zatím celkem čtyři po sobě jdoucí utkání a to je ještě dvě čekají. Ještě líbivější je statistika, která znázorňuje posledních 16 utkání – 11 výher, 2 prohry, 3 prohry po prodloužení či nájezdech.

Calgary je na tom podstatně hůř. 3 zápasy za sebou nevyhrálo. Poslední výhra je ze 17.února v domácí aréně proti Bostonu, který zdolali 4:3 po prodloužení.

Sestavy:

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Larsson, Merrill, Židlický, Gelinas, Harrold, Fraser – Henrique, Eliáš, Bernier – Ruutu, Gomez, Jágr – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Zubrus, Josefson, S.Gionta

Calgary Flames: Hiller (Ramo) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Diaz, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bouma, Backlund, Jones – Glencross, Jooris, Colborne – Ferland, Markus Granlund, Poirier

Zranění:

Devils – Kinkaid, Severson, Salvador (dlouhodobě), Clowe (v této sezóně se už určitě neobjeví)