Peklo / New Jersey Devils / Michael Cammalleri: Po takovém průběhu utkání se cítíte, jako byste prohráli

Michael Cammalleri: Po takovém průběhu utkání se cítíte, jako byste prohráli

Ďáblové byli vysoce přestříleni (49:30), ale do poslední minuty šahali po vítězství. Pár sekund před koncem utkání však vyrovnal kapitán Tučňáků Crosby a utkání skončilo až v nájezdech. V nich se jako jediný prosadil Letang a domácí si tak připsali bod navíc.

,,Po takovém průběhu utkání se cítíte, jako byste prohráli,” řekl Cammalleri. ,,Je to pro nás důležité abychom mohli být objektivní. Musíme zapracovat na věcech, které nám pomohou, aby se tohle nestávalo.”

Cammalleri měl dokonce dvě šance na to, aby trefil prázdnou bránu. Ani jednou se však netrefil. A hodně si to vyčítal…

,,Měl jsem dát gól do prázdné brány,” řekl. ,,To by rozhodlo celý zápas. Cítím, že jsem v tom okamžiku selhal.”

,,Dnešní utkání bylo pro mě hodně zábavné a emotivní,” řekl Ben Lovejoy. ,,Předvedli jsme hodně dobrý výkon, ale bohužel to nestačilo nakonec na dva body.”

,,Jsem hrdý, že náš tým tak bojoval,” řekl kouč Hynes. ,,Hrát dva zápasy je vždy nepříjemné, navíc když vás čeká tým jako je Pittsburgh. Myslím si ale, že jste všichni viděli, jak jsme bojovali. Pořád nás však trápí inkasované branky v závěru utkání. Na tom musíme zapracovat.”

Nejlepším hráčem Devils byl jednoznačně Keith Kinkaid. Ten si však musel zažít to, co při jeho prvním startu v této sezóně. Tenkrát totiž New Jersey podlehlo Chicagu 2:3 v prodloužení. I proti Blackhawks jeho tým vedl, ale v poslední minutě soupeř vyrovnal a v následném prodloužení dokonce vybojoval bod navíc.

Devils s pozdními góly mají velký problém. Podobně dostali gól i proti Bruins a Ducks.

,,Jsme tím velmi znepokojeni,” řekl Hynes. ,,Pokaždé, kdy tak vedete, tak to chcete dotáhnout do zdárného konce. Rozhodně musíme hodně věcí zlepšit a změnit. Čeká nás náročný týden a další případné ztráty by nás mohly mrzet.”

Zajímavosti

Kinkaid předvedl 46 zákroků – nejvíce v jeho kariéře.

Ďáblové nastoupili pouze s jedenácti útočníky. Více času na ledě tak dostal Sergej Kalinin (14:49, 2 střely a prohrané 4 vhazování z 5) a také Devante Smith-Pelly (16:33, 0 střel a v tabulce pravdy -2 body).

Statistika vyloučení byla 3:6.

Vern Fiddler, jenž dal gól v oslabení, si připsal první gól v dresu Devils.

Nejvíce času ze všech hráčů strávil na ledě Ben Lovejoy – 23:54.