Peklo / Ohlasy / Hynes: Jsem na hráče pyšný, pracovali urputně

Hynes: Jsem na hráče pyšný, pracovali urputně

Devils sice prohráli ve Philadelphii 0:2, ale kouč Hynes byl s výkonem mužstva docela spokojený. Potěšil ho hlavně Kinkaid, který předvedl 22 zákroků.

,,Myslím si, že první a třetí třetinu jsme hráli opravdu dobře, předvedli jsme pár dobrých akcí a dařilo se nám i držet území,” řekl Hynes. ,,Myslím si, že jsme si v obou těchto třetinách udělali dost šancí ke skórování. Ve druhé třetině jsme byli trochu pozadu a soupeř toho dokázal využít. Celkově jsem ale na hráče pyšný, pracovali urputně. Několik věcí, na kterých jsme pracovali, fungovalo tak, jak by mělo.”

,,Nedali jsme gól,” přidal Hynes. ,,Měli jsme šance, tlak, pocit je z toho dobrý. To je totiž to, co je ve vašich silách kontrolovat. Proč jsme získali šance? Jak tak můžeme pokračovat? Chybí nám ještě proces využívání těchto aspektů, ale jsme na dobré cestě.”

Hynes také řekl, že proti Rangers nebude hrát ani jeden z hráčů, kteří hráli dnes.

Dále dodal, že nejbližší zúžení kádru přijde v pátek. Některé hráče, kteří hráli dnes by totiž chtěl vidět hrát ještě jednou. Kouč Devils sice neřekl kolik hráčů se bude muset rozloučit, ale z momentálního počtu 56 hráčů by chtěl udělat pouze dva týmy.

Nová posila Ďáblů Kyle Quincey se poprvé představí ve čtvrtek na tréninku, do zápasu s Rangers ale nenastoupí.

Kouč Hynes vypíchl několik aspektů hry, se kterými byl velmi spokojený:

• Místo osmi vyloučení z minulého zápasu proti Flyers to bylo dnes pouze pět, z toho dvě za bitku. Flyers se ani jednu přesilovku nepodařilo využít, Ďáblové totiž bránili na jedničku
  • Kouč New Jersey byl také velmi spokojený bitkařskou vsuvkou v podání Helgesona.
  • Hodně se mu líbil Carter Camper, který byl aktivní a efektivní po celé šíři hřiště v obou zápasech, které zatím hrál. Rovněž byl spokojený s vlivem, který měl na své spoluhráče.
  • Výkon Kinkaida, který se mu velmi líbil. ,,Myslím si, že Keith byl pořádně otestován, hrál velmi dobře. Oba týmy se mohly opřít o své gólmany a to je důležité.”

Joseph Blandisi, který dělal centra Nathanu Bastianovi a Johnu Quennevillemu bruslil se speciálními bruslemi. Blandisi si totiž zvrtl kotník a v klasických bruslích měl nepříjemné bolesti. I přesto se Joseph cítil dobře.

,,Myslím si, že problém byl, že jsme nehráli plných 60 minut,” vyjádřil se Blandisi. ,,V první třetině jsme měli hodně šancí, bohužel jsme nechodili až tolik do gólmana, což byla dle mne chyba.”