Peklo / Reporty / Keith Kinkaid neodvrátil prohru proti Flyers

Keith Kinkaid neodvrátil prohru proti Flyers

New Jersey Devils 0:2 Philadelphia Flyers

Hned na začátku utkání shodili rukavice Helgeson s MacDonaldem, úspěšnější byl obránce Devils a dal najevo, že Devils nedojeli do PPL Center jen na výlet. V první třetině se hrál svižný hotel a jen málo chybělo aby jeden či druhý tým vstřelil gól. O něco lepší byli Devils, ale to bohužel neplatilo o druhé třetině. Domácí se ujali vedení v 25. minutě po teči Konecneho a o pět minut později dokonce navýšil vedení aktivní Raffl. Philadelphia byla ve druhé třetině jasně lepším mužstvem a prakticky nepustila Ďábly ke slovu. Domácí trefili dokonce spojnici tyčí a čistou tyč. Ve třetí třetině se už nic zajímavého nestalo a Devils tak podlehli Flyers 0:2. Nejlepším hráčem byl pravděpodobně Keith Kinkaid, který pochytal několik hodně slibných šancí soupeře.

Branky a nahrávky: 25. Konecny (MacDonald), 30. Raffl (Konecny, Hagg)
Vyloučení: 1-3 . Využití: 0-0 .Sestava Devils: Kinkaid (Lindback) – Helgeson, Merill, Sissons, Severson, White, Jacobs, Stollery – Quenneville, Blandisi, Bastian – Wood, Camper, Josefson – Speers, Gignac, Kujawinski – Thomson, Rooney, Baddock

Sestava Flyers: Stolarz (30. Lyon) – O´Neill, MacDonald, Schultz, Sanheim, Meyers, Provorov – Raffl, Schenn, Konecny – Leier, Knight, Aube Kubel – VandeVelde, Gordon, MacDonald – Goulbourne, Fazlejev, Conner